Ріко Верховен оскаржив результат бою з Усиком

Ріко Верховен / Фото Суспільне Спорт


Нідерландський боєць Ріко Верховен подав офіційний протест на рішення рефері зупинити чемпіонську битву проти Олександра Усика технічним нокаутом. Поєдинок пройшов у єгипетській Гізі.

Як повідомляє Громадське Спортпро подачу протесту Верховен повідомив у своєму Instagram. Бій завершився достроково в 11 раунді після того, як Усік відправив суперника до нокдауну і продовжив серію атак.

Рефері зупинив поєдинок за секунду до завершення 11 раунду, зафіксувавши перемогу Усіка технічним нокаутом.

Реклама
Реклама

Після бою Верховен заявив, що вважає рішення судді передчасним і переконаний, що бій мав пройти повну дистанцію у 12 раундів.

«Подали офіційний протест уже дорогою до аеропорту. Правила мають лише тоді, коли вони застосовуються у моменти, коли це справді важливо», — написав нідерландець.

На момент завершення бою Верховен лідирував за записками одного із суддів, ще двоє фіксували нічию. Також за статистикою ударів нідерландський боєць мав незначну перевагу над Усіком.

Для Усіка ця перемога стала першою в кар’єрі у важкій вазі, здобутій саме технічним нокаутом. Раніше українець перемагав у гівівейті нокаутами, рішеннями суддів та після відмови суперників продовжувати бій.

Для Верховена цей поєдинок став другим у професійному боксі. До цього він провів одну битву у 2014 році, нокаутувавши Яноса Фінферу у другому раунді. Більшість кар’єри нідерландець виступав у кікбоксерському промоції Glory.




Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: