Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла угорку Анну Бондар у першому колі Відкритого чемпіонату Франції Roland Garros-2026. Матч завершився у трьох сетах, а переможниця визначилася на тайбрейку.
Про це пише Громадський спорт.
Світоліна, яка отримала сьомий номер посіву на турнірі, зустрілася з Анною Бондар, якій раніше програла два попередні матчі — на US Open-2025 і цьогорічному турнірі в Мадриді.
Перший сет завершився на користь угорської тенісистки – 6:3. У другій партії Світоліна дозволила суперниці виграти лише один гейм і зрівняла рахунок із сетів.
У вирішальному сеті українка вела 5:3, але не змогла подати на матч. Доля зустрічі вирішувалася на тайбрейку, де Світоліна перемогла з рахунком 10:3.
Матч завершився з рахунком 2:1 – 3:6, 6:1, 7:6 (3).
Для Світоліної це вже 13-й вихід до другого кола Ролан Гаррос. Найкращим результатом українки на турнірі залишаються п’ять чвертьфіналів.
Також у друге коло Ролан Гарроса-2026 вийшли Марта Костюк, Юлія Стародубцева та Дарія Снігір.
Довідка. Анна Бондар відома участю у виставковому турнірі “Трофеї Північної Пальміри” у Санкт-Петербурзі у грудні 2022 року. Захід фінансувався російським “Газпромом” і угорець не відмовився від запрошення. Через таку позицію українські тенісистки, зокрема Олександра Олійникова, раніше відмовлялися тиснути Бондар руку та позувати для спільних фото.
