Тести виявили нестабільність NVIDIA RTX 5080 FE з PCIe 5.0 — причиною може бути конструкція відеокарти

Тести виявили нестабільність NVIDIA RTX 5080 FE з PCIe 5.0 — причиною може бути конструкція відеокарти


Тести виявили NVIDIA RTX 5080 Fe від PCIE 5.0 - Причиною може стати дизайн відеокарти

NVIDIA RTX 5080 FE / DER8AUER

YouTube Der8auer оголошує нестабільний NVIDIA RTX 5080 Fe з PCIE 5.0 X16. Раніше вважається, що його причина організовує відеокарту з трьох окремих дощок.

Вікно RTX 5080 FE, яке було зроблено Der8auer, продемонстрував помилки навантаження та несподівані збої під час роботи в PCIE Gen 5.0. Під час вивчення подібної проблеми в лабораторії Ігора попереднім висновком було те, що причиною може стати склад відеокарти окремих кабін, пов’язаних з кабелями. Проблеми схожі на ті, які мають RTX 50 карт із Rizers – вони також виключають PCIE 4 в налаштуваннях материнської плати.

YouTube мав тестову підставку з героєм Asus Rog Crosshair X870E та AMD Ryzen 7 9800x3d. Підставка також використовувалася для порівняння RTX 5080 з RX 7900 XTX, RTX 4080, RTX 4090 і навіть RTX 5090, з якими проблем не було. Спочатку RTX 5080 Fe не сигналізував і працював лише після декількох спроб. Останні драйвери не допомогли – після іншого перезапуску система не знайшла відеокарти.

Після багатьох спроб від відеокарти можна було почати з надзвичайно низької швидкості PCIE X8 Gen 1.1. Подальша конфігурація та багато перезавантажень дозволили RTX 5080 Fe працювати в PCIE 5.0, з невдачами та повісити на валорант, PUBG та Deminant 2. Проблема була повністю усунена PCIE 4.0.

https://www.youtube.com/watch?v=ivqwln1se0u

Лабораторія Igor у своєму огляді RTX 5090 зазначає, що стабільність сигналу має вирішальне значення для відеокарти Blackwell з PCIE 5.0. Дослідники відзначили такі проблеми, пов’язані з PCIE: Неможливість ініціалізувати відеокарту, несподівані збої та повіси – це ті самі симптоми, з якими стикався Der8auer. Раніше спостерігачі вже відзначили проблеми з використанням реїстрів з новими відеокарками Nvidia, які також зникли з переходом до PCIE 4.0. Лабораторія Ігора говорить про те, що ці проблеми однакові, і є менш надійністю кабельного з’єднання дошки один з одним у PCIE 5.0. Це попереднє припущення, проблема вимагає подальшого вивчення.

Спеціальні проекти – це переваги ноутбука з двома екранами, і чи легко працювати з ним? Ми розуміємо приклад Asus Zenbook DuomCrophones Hyperx Quadcast 2 та Quadcast 2S: чистий звук у складних умовах, інноваційному освітленні та вашому додатку

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: