Кабінет міністрів направив додаткові 10,8 млрд. гривень на закупівлю та виробництво озброєння для Сил оборони України. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Свириденко.
За її словами, гроші вдалося акумулювати у спеціальному фонді державного бюджету та спрямувати на потреби оборони.
З них 9 млрд. гривень підуть безпосередньо на закупівлю нового озброєння, ремонт та модернізацію техніки.
Ще майже 2 млрд. гривень уряд направить на розвиток українського оборонно-промислового комплексу, зокрема, на масштабування виробництва та швидке впровадження технологій з поля бою.
Свириденко зазначила, що ці кошти накопичилися завдяки податку на доходи фізичних осіб, а також ліцензійному збору від грального бізнесу та лотерей.
“Всі внутрішні ресурси спрямовуємо на підтримку Сил оборони”, – наголосила прем’єр-міністр.
Вона також заявила, що українські військові та виробники зброї здійснюють “технологічну революцію”, яку визнають як союзники України, так і її супротивники.
