Українські легкоатлетки Юлія Левченко та Ірина Геращенко здобули одразу дві медалі на першому етапі нового сезону Діамантової ліги у китайському Семені. Левченко виборола золото, а Геращенко стала срібним призером.
Про це повідомляє Громадське Спорт.
У змаганнях зі стрибків у висоту серед жінок взяли участь десять спортсменок, серед яких дві українки.
Для Юлії Левченко це був перший старт літнього сезону після срібла чемпіонату світу у приміщенні.
Ірина Геращенко вперше виступила на етапі Діамантової ліги з 2024 року після паузи, пов’язаної з вагітністю та народженням дитини.
Обидві українки впевнено подолали стартові висоти без додаткових спроб.
На висоті 1,97 м. між спортсменками розгорнулася боротьба за перемогу. Геращенко взяла планку з другої спроби, а Левченка з третьої.
Вирішальною стала висота 1,99 м, яку спромоглася підкорити лише Левченко, і саме це принесло їй перемогу на етапі.
Підсумкові результати:
- Юлія Левченко (Україна) – 1,99 м
- Ірина Геращенко (Україна) – 1,97 м
- Ламара Дістін (Ямайка) – 1,94 м
Для Левченка це друга перемога у кар’єрі на етапах Діамантової ліги. Вперше вона виграла змагання цього рівня у 2020 році у Римі.
Також це перша медаль Левченка на етапах Діамантової ліги за останні три роки.
Геращенко вперше за два роки піднялася на подіум Діамантової ліги.
Для України це перший подвійний подіум на етапах Діамантової ліги з вересня 2024 року.
