Український боксер Олександр Усік заявив, що не планує завершувати кар’єру після бою з чемпіоном Glory Ріко Верхувеном. За словами українця, він хоче провести ще два чи три поєдинки.
В інтерв’ю BBC Sport Усик розповівщо готується до захисту титулу WBC у бою проти нідерландського кікбоксера Ріко Верхувена, який відбудеться біля пірамід Гізи в Єгипті.
“Я не завершуватиму кар’єру після бою з Ріко – у мене ще буде два, можливо три бою”, – сказав Усік.
Боксер також заявив, що має “секретний план” і хоче створити велике шоу.
“Я будую план на майбутнє для цього бою – у мене є секретний план. Я хочу створити бізнес – це один із моїх останніх боїв, але я готую велике шоу”, – розповів спортсмен.
Усік підкреслив, що не сприймає битву з Верхувеном як шоу чи виставковий поєдинок, незважаючи на невеликий боксерський досвід суперника.
“Я тренуюся так, ніби борюся з Тайсоном Ф’юрі чи Даніелем Дюбуа, бо для мене це серйозний бій. Це не фейк. Для мене це не шоу – це бій”, – сказав українець.
39-річний Ріко Верхувен є чемпіоном Glory у важкій вазі та утримує титул уже 11 років, проте у професійному боксі провів лише один поєдинок — у 2014 році.
Усик залишається непереможеним у професійному боксі — він виграв усі 24 бої, 15 з них достроково.
Остання поразка українець зазнав ще 2009 року на аматорському чемпіонаті світу AIBA у бою проти росіянина Єгора Мехонцева.
Вусик розповів, що саме ця поразка змусила його змінити життя та підхід до кар’єри.
“Робити помилки – це непогано, але якщо ти не змінюєшся, тоді помилка стає поганою”, – сказав боксер.
Він також зізнався, що народження доньки Лізи стало переломним моментом його життя.
“Я подивився на цю маленьку людину і подумав: добре, мені потрібно змінити своє життя, тому що тепер я не просто спортсмен і боксер, тепер я чоловік та батько”, – розповів Усік.
