
Apple може відкласти свою сморту до 2026 року: звіт. Джерело: Applesider
Apple, ймовірно, затримає запуск свого довгооутвореного Smarthab Smart Home Hub до 2026 року.
Що відомо
За словами Bloomberg Mark Gurman Journalist, плани запустити новий продукт цього року були відірвані від Siri та Apple Intelligence.
З технічних труднощів у розробці SIRI компанія розглядає можливість відкласти випуск пристрою протягом декількох років.
Спочатку Apple планувала випустити свій домашній центр до березня 2025 року, але потім були оголошені затримки, і продукт повинен був з’явитися не раніше, ніж у квітні. Тепер, за словами Гурмана (гурман), запуск може бути перенесений до 2026 року, коли компанія сподівається завершити роботу над передовою версією Siri.
Цей пристрій мав на меті стати конкурентом гаджетів, таких як Echo Show від Amazon та Google Nest Hub. Smarthab Apple Smart Home Hub повинен був оснащений 7-дюймовим екраном, новою операційною системою та функціями, які дозволяють інтегрувати пристрій в екосистему Apple.
Незважаючи на ці затримки, продукт не обіцяє суттєвого впливу на дохід компанії.
Apple Smart Home Hub буде нагадувати компактний iPad з екраном і дозволить користувачам керувати домашніми приладами, робити відео та виконувати інші функції. Пристрій також завершується чіпом A18. Очікується, що нові можливості SIRI працюватимуть на основі технологій Apple Intelligence, і вам знадобиться iPhone 15 Pro або більше нових.
