Велике кіно в маленькому корпусі: LG представила компактний 4K-проектор CineBeam S з підтримкою Dolby Atmos

Велике кіно в маленькому корпусі: LG представила компактний 4K-проектор CineBeam S з підтримкою Dolby Atmos


Велике кіно в невеликому тілі: LG представив компактний проектор 4K CineBeam S з підтримкою Dolby Atmos

LG Cinebeam S. Джерело: Gizmochina

LG представив новий Ultra -infctoric Projector Cinebeam S (PU615U), який став найбільш компактним пристроєм UHD 4K в компанії.

Виробник позиціонує CineBeam S як рішення, яке поєднує розширені технології та стильну конструкцію для створення нового кінотеатру нового рівня.

Що відомо

Пристрій здатний розробити зображення від 40 до 100 дюймів від відстані лише 8,1-39,3 см від стіни, що робить його ідеальним рішенням для обмеженого простору.

Проектор оснащений триканальною лазерною системою RGB, яка забезпечує яскравість 500 люмен ANSI та покриття кольорового простору DCI-P3 на 154%. Контраст досягає підтримки 450 000: 1, а HDR10, а режим директора гарантує високу якість зображення під час перегляду вмісту.

CineBeam працює на платформі WebOS 24, забезпечуючи доступ до популярних потокових послуг, включаючи Netflix, Disney+ та Apple TV. Також була реалізована підтримка бездротової трансляції через AirPlay 2 та Miracast.

Аудіосистема містить вбудований стереодинум Dolby Atmos, а також порти HDMI Earc та два USB-C надаються для підключення зовнішніх пристроїв. Компактні розміри лише 15,3 х 15,3 х 10,3 см. Він легко інтегрувати пристрій у будь -який інтер’єр.

Проектор вже доступний для попереднього замовлення в Південній Кореї, Австралії та Канаді. Незабаром новинка також з’явиться у Великобританії за ціною 1099 фунтів стерлінгів.

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: