Атака по енергетиці Чернігівщини: без світла 177 населених пунктів, майже 54 тисячі абонентів

Ілюстративне фото / Фото Чернігівобленерго


Російські війська знову вразили енергетичну інфраструктуру регіону Інквіва: 177 поселення районів Нігіна та Прилукі залишилися без їжі – близько 54 тисяч абонентів, близько 54 тисяч абонентів, повідомлений Chernihivoblenergo. Аварійні бригади вже працюють, але від масштабу збитків відновлення можна перенести.

За даними компанії, енергетичні операції швидко розпочалися, але ситуація “дуже складна”. Споживачів просять підтримувати терпіння та інформаційну мовчання, якщо можливо, підготуйтеся до відключення екстреної допомоги. “Ворог підступний, неможливо передбачити його подальші кроки”, – підкреслюється в енергетичній компанії.

Мешканцям настійно рекомендується піклуватися про безпеку: триматися подалі від електроенергії під час повітряної тривоги та обов’язково переїжджайте до укриття.

Реклама
Реклама






Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: