Bloomberg: Україна виступає проти розміру Фонду з видобутку корисних копалин

Bloomberg: Україна виступає проти розміру Фонду з видобутку корисних копалин


Україна відмовилася від вимог США щодо створення 500 мільярдів доларів, що буде частиною Вашингтонської угоди про частку мінеральних ресурсів країни. Про це повідомляється Блукерг Посилаючись на український чиновник, знайомий з переговорами.

Цей фонд повинен був бути компенсований за допомогою Сполучених Штатів, яку вони забезпечували війну країні з самого початку російського вторгнення. Україна стверджує, що фактична сума приблизно в п’ять разів менше і становить понад 90 мільярдів доларів, сказав співрозмовник, який попросив його не назвати його на честь свого імені, оскільки переговори були закриті.

Учасникам у переговорах потрібно більше часу для завершення угоди, оскільки нинішня проектна угода, запропонована США .

Президент США Дональд Трамп чинить тиск на Зеленського, щоб прийняти угоду, підготовлену на тлі ескалації напруги між двома лідерами та зростаючими побоюваннями, що Україна буде виключена з можливих мирних переговорів.

Міністр фінансів Сполучених Штатів Скотт Імморта написав у суботу в The Financial Times, і угода передбачає, що дохід, отриманий урядом у Київі з природних ресурсів, інфраструктури та інших активів, буде спрямований на фонд, орієнтований на тривалий термін Реконструкція та розвиток України, в якій США матимуть економічні та управління правами.

Це забезпечить прозорість, підзвітність та корпоративне управління, необхідні для залучення приватних інвестицій, пише Бессент.

«Давайте також чітко визначимо, що ні. Сполучені Штати не будуть власністю на фізичні активи в Україні », – написав безсмертний. “Вони також не будуть обтяжувати Україну з ще більшим боргом”.

Українські чиновники обговорили потенційну угоду про мінеральні ресурси зі спеціальним Kit Kellogg під час його візиту до Київ цього тижня після того, як Зеленський відхилив початкову пропозицію Вашингтона на початку місяця. Пропозиція передбачає 50% продажу ліцензій та інших доходів від видобутку корисних копалин, нафти, газу та портів, які, на думку критиків, нагадують колоніалізми минулих століть.

В даний час така пряма вимога, але відсутність майбутніх військових та фінансових гарантій допомоги залишається спотиканням у переговорах, заявив український чиновник.

В інтерв’ю Television Bloomberg на початку цього тижня імунітет заявив, що мінеральна угода встановить основу для запланованого плану війни Трампа, приєднуючи Україну до США через економічні зв’язки, забезпечуючи тим самим захисний щит.

Звертаючись до аудиторії консервативної конференції політичних сил за межами Вашингтона, Трамп сказав, що “ми збираємось повернути свої гроші” та “ми просимо рідкісних земних металів та нафти – все, що ми можемо отримати”.

“Я думаю, що ми досить близькі до угоди – і ми краще близькі до угоди”, – сказав він.

Тиск США на Україну підписати угоду проти ряду заяв Трампа, яка поставила Зеленського в незручну позицію.

Президент США також дав зрозуміти, що хоче погодитися з Москвою про те, як покласти край конфлікту без України за таблицею переговорів, і назвав демократично обраного “диктатора” Зеленського з рейтингом 4%.

Український лідер, підтримка нещодавнього опитування якої становила 57%, відповів, що президент США втратив російську дезінформацію.

За словами людини, знайомої з переговорами, Києв в ідеалі хотів би підписати остаточну мінеральну угоду в присутності президентів США та України. Зеленський, який зустрівся з Келло в четвер, наполягав на зустрічі з Трампом на будь -якій можливому зустрічі американського лідера з президентом Росії Володимиром Путіном.




Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: