Китайський ШІ DeepSeek відклав запуск нової моделі через проблеми з чипами Huawei

DeepSeek / Reuters


Китайська компанія з штучного інтелекту Deeseke запустила свою нову модель R2 з технічних проблем із чіпсами Huawei Ascent, яка знову продемонструвала відставання китайських подій з боку Сполучених Штатів.

Він пише про це Фінансові часи З посиланням на поінформовані джерела.

Реклама
Реклама

Після випуску моделі R1 у січні китайські влади закликали Deeseek перейти з процесорів NVIDIA до Huawei Asceend. Однак під час навчання R2 компанія зіткнулася з постійними несправністю, які повинні використовувати чіп Nvidia для викладання моделі та huawei – лише для етапу прогнозування.

Інсайдери пояснюють, що китайські процесори мають найгіршу стабільність, повільніші взаємозв’язки між мікросхемами та слабшим програмним забезпеченням, ніж Nvidia.

За даними FT, в даний час Пекін вимагає від місцевих технологічних компаній виправдати порядок чіпів Nvidia H20 для стимулювання переходу до альтернатив до Huawei та Cambricon.






Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: