Китайська компанія з штучного інтелекту Deeseke запустила свою нову модель R2 з технічних проблем із чіпсами Huawei Ascent, яка знову продемонструвала відставання китайських подій з боку Сполучених Штатів.
Він пише про це Фінансові часи З посиланням на поінформовані джерела.
Після випуску моделі R1 у січні китайські влади закликали Deeseek перейти з процесорів NVIDIA до Huawei Asceend. Однак під час навчання R2 компанія зіткнулася з постійними несправністю, які повинні використовувати чіп Nvidia для викладання моделі та huawei – лише для етапу прогнозування.
Інсайдери пояснюють, що китайські процесори мають найгіршу стабільність, повільніші взаємозв’язки між мікросхемами та слабшим програмним забезпеченням, ніж Nvidia.
За даними FT, в даний час Пекін вимагає від місцевих технологічних компаній виправдати порядок чіпів Nvidia H20 для стимулювання переходу до альтернатив до Huawei та Cambricon.
