НАБУ: Україна вперше повернула з-за кордону вкрадені корупціонерами 3,3 млн євро

"Поліграфкомбінат "Україна" / Фото: bankruptcy-ua.com


Вперше в історії України можна було повернути гроші з кордону внаслідок схеми корупції. Це близько 3,3 мільйона євро – близько 163 мільйонів грівністів.

Про це повідомлялося в Національне антикорупційне бюро УкраїниПоле

Реклама
Реклама

За даними NABU, 3377 мільйонів євро з французької компанії, яка з’явилася у випадку зловживань на державному підприємницькому поліграфу Україна, буде отримана за державним бюджетом України.

“Це перша в історії компенсації боротьби з корупційними органами, які заплатить іноземна організація. Угода з Компанією завершила прокуратуру національного фінансування Франції 8 липня, а 3 вересня вона була затверджена судом у Парижі”, – йдеться у повідомленні.

За даними слідчих, державне підприємство через естонську компанію, Гасет, придбала матеріали у французької компанії за високими цінами. Експерник з поліграфа отримав хабар для цього у вигляді авторських прав на розробку захисних елементів документів. У справі було показано вісім підозрюваних.

“Цей результат був можливим завдяки Об’єднаній слідчій групі НАБУ, САП, правоохоронцям Франції та Естонії під егідою Еварії”, – сказав Бюро.






Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: