Уряд виділив 3 млрд грн на додаткові модульні котельні для Києва та регіонів

Модульні котельні в Ізюмі / Фото архівне: Харківська ОВА


Кабінет Міністрів України виділив 3 млрд. грн. із резервного фонду держбюджету на закупівлю додаткових блочно-модульних котелень для Києва та регіонів. Кошти будуть спрямовані на підготовку громад до наступного опалювального сезону за умов російських атак на критичну інфраструктуру.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Куліба.

Фінансування передбачає реалізацію комплексних планів стійкості регіонів та розвиток розподіленої теплової генерації. Кошти планується використовувати на закупівлю блочно-модульних котелень, комплектуючих, а також проведення монтажних та будівельних робіт.

Реклама
Реклама

Для Києва через Агентство відновлення передбачено 966 млн. грн. Ще понад 2 млрд. грн. отримають обласні військові адміністрації.

“Ми системно переходимо до моделі децентралізованого теплопостачання, яка дозволяє громадам залишатись стійкими навіть під час атак”, – заявив Кулеба.

Він наголосив, що блочно-модульні котельні дозволяють оперативно забезпечити теплом лікарні, школи та житлові будинки у кризових сценаріях.

“Готуємось до зими системно та з урахуванням військових ризиків”, – додав міністр.






Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: