Як торгівля Польщі з Росією підриває санкції ЄС та підтримку України

Як торгівля Польщі з Росією підриває санкції ЄС та підтримку України


Європейські та американські союзники наклали десятки тисяч економічних санкцій проти Росії з моменту, коли Кремль розпочав повномасштабне вторгнення в Україну в 2022 році, спрямований на повільне задушення Кремля на відступ. Однак лідери ключових ділових секторів у ЄС та США продовжували знаходити шляхи обходу обмежень, спрямованих на стримування здатності Росії фінансувати війну через міжнародну торгівлю та національне зростання, що дозволяє вторгнутись на те, щоб перетягуватись як на гору жертв.

Ця роздаткова фотографія, зроблена та випущена Українською президентською прес -службою 17 грудня 2024 року, показує президента України Володиміра Зеленського (L) та прем’єр -міністра Польщі Дональд Туск (R), що потисає руки перед їх зустріччю в Лвіва, на тлі російського вторгнення в Україну . (Фото роздаткового матеріалу / Української прес -служби / AFP)

Хоча деякі країни успішно адаптували свої торгові мережі на заміну російських продавців продавцями з несанкціонованих держав-інші просто перенесли свою торгівлю з Росією через третіх осіб. Незважаючи на те, що Польща була однією з найпопулярніших союзників України з моменту, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в 2022 році, критики нещодавно закликали деякі польські фірми для все більш обхід міжнародних санкцій, спрямованих на каліку економіки Росії.

Польські чиновники намагалися перевезти компанії, які підозрюють у санкціях, згідно з економічною сторожою собакою звітипідкреслюючи проблеми з правозастосуванням, з якими стикається Національна адміністрація доходів Польщі. Тенденція викликає питання про прихильність Польщі до режиму санкцій та його наслідки для європейської безпеки.

Санкції та їх недоліки в Європі

Повномасштабне вторгнення в Україну в Україні значно фінансувалося за рахунок доходів, отриманих від експорту в трьох ключових секторах: нафта, газ та залізна руда та сталь. У 2023 році ці галузі внесли мільярди у федеральний бюджет Росії та становили понад 40% від загального доходу, згідно Рейтерс. Прибуток дозволяє Росії підтримувати свої оборонні витрати, що прийшло близько 110 мільярдів євро Минулого року.

Російський експорт сталі до країн ЄС становив 2,4 мільярда євро Тільки в 2023 році, наприклад, з компаніями, що належать російським олігархам – як NLMK Group та Evraz Group – отримали найбільше прибутку. Напівфабрикані металеві вироби, як плита та свинячий залізо, підлягають менш жорстким санкціям, ніж готова продукція Український аналітичний центр Центр GMK.



Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: