Перша ракетка України Еліна Світоліна стала фіналісткою турніру WTA 1000 у Римі. У півфіналі українська тенісистка перемогла екс-першу ракетку світу Ігу Швентек у трьох сетах.
Про це повідомляє Громадське Спорт.
Для перемоги над польською тенісисткою Свєтоліною знадобився трисетовий матч.
Першу партію українка виграла з рахунком 6:4. Світоліна повела 3:1, а після того, як не змогла закрити сет при рахунку 5:3, зробила вирішальний брейк у наступному геймі.
Другий сет залишився за Швентек – 6:2.
У вирішальній партії Світоліна одразу повела 3:0 і довела матч до перемоги – 6:2.
Таким чином, українська тенісистка втретє у сезоні вийшла у фінал турніру WTA. На початку року вона виграла турнір в Окленді, а в лютому поступилася у фіналі у Дубаї.
У фіналі турніру у Римі Світоліна зіграє проти четвертої ракетки світу Коко Гофф. Матч відбудеться у суботу, 16 травня.
Для Світоліної це третій фінал кар’єри на турнірі у Римі. Два попередні фінали – у 2017 та 2018 роках – українка виграла.
Також це друга поспіль перемога Світлоліної над Ігою Швентек. До цього українка перемогла польську тенісистку на турнірі в Індіан-Уеллсі у березні.
