Українська тенісистка Марта Костюк вийшла у друге коло Відкритого чемпіонату Франції, перемігши Оксану Селехметєву у двох сетах. Після матчу спортсменка заявила, що перед грою дізналася про ракетний удар недалеко від будинку її батьків в Україні. Reuters.
У матчі першого кола Roland Garros 23-річна Костюк обіграла Селехметєву з рахунком 6:2, 6:3.
Після перемоги українка емоційно прокоментувала події ранку та зізналася, що цей матч став одним із найважчих у її кар’єрі.
«Я неймовірно пишаюся собою сьогодні. Думаю, це був один із найважчих матчів у моїй кар’єрі. Сьогодні вранці за 100 метрів від будинку моїх батьків ракета зруйнувала будівлю. Це був дуже важкий ранок для мене», – сказала Костюк.
Тенісистка зазначила, що не знала, як зможе впоратися з емоціями під час матчу.
Перемога над Селехметєвою стала для Костюк 12-м поспіль на ґрунті цього сезону. Раніше українка виграла турніри у Руані та Мадриді.
Селехметєва народилася в Росії, але перед Roland Garros змінила спортивне громадянство і почала представляти Іспанію.
