Українські гребниці Людмила Лузан та Ірина Федоров здобули золоту та бронзову нагороди у заїзді каное-одинаків на дистанції 200 метрів на першому етапі Кубка світу, який проходить в угорському Сегеді. Громадське Спорт.
У фінал обидві українки вийшли після успішного виступу у півфіналі, де посіли перше та друге місця. Саме у півфінальному заїзді Людмила Лузан встановила новий найкращий час в історії цієї дистанції – 43,75 секунди.
У фіналі Лузан вдруге поспіль оновила історичний рекорд, фінішувавши з результатом 43,23 секунди та здобувши золоту медаль.
Ірина Федоров стала бронзовим призером, поступившись партнерці зі збірною 1,12 секунди. Срібну нагороду здобула кубинка Яріслейдіс Сірило.
Це вже друга золота медаль для Людмили Лузан на турнірі у Сегеді. Напередодні українка разом із Анастасією Рибачок перемогла у заїзді каное-двійок на дистанції 500 метрів.
