“МанСіті” виграв Кубок Англії, обігравши “Челсі” у фіналі

«Челсі» знову без трофея: «Сіті» виграв фінал Кубка Англії / Фото Reuters


“Манчестер Сіті” став володарем Кубка Англії, мінімально обігравши “Челсі” у фіналі на “Уемблі”. Переможний м’яч у другому таймі забив Антуан Семеньйо. Reuters.

Команда Пепа Гвардіоли перемогла з рахунком 1:0 та оформила англійський кубковий дубль після перемоги у Кубку ліги у березні.

Єдиний гол у матчі було забито на 72-й хвилині. Ганець Антуан Семеньйо після передачі Ерлінга Голанда ефектно переправив м’яч у ворота Роберта Санчеса ударом п’ятою.

Реклама
Реклама

Після голу гра стала набагато активнішою. У «Манчестер Сіті» Райан Шеркі змусив Санчеса рятувати команду, а Матеуш Нунес влучив у штангу.

У «Челсі» також були моменти – шансами не скористалися Енцо Фернандес, Жоау Педру та Ліам Делап.

Для Сіті цей трофей став восьмим Кубком Англії в історії клубу.

Капітан команди Бернарду Сілва, який покине клуб після завершення сезону, назвав перемогу особливою.

«Дуже приємно завершувати в такий спосіб. І, можливо, ми маємо ще маленьку мрію поборотися за титул у Прем’єр-лізі», — сказав португалець після матчу.

За два тури до завершення чемпіонату “Манчестер Сіті” відстає від лідера АПЛ “Арсеналу” на два очки.

Для «Челсі» це вже сьома поразка у фіналах внутрішніх кубкових турнірів Англії.

Сезон для лондонського клубу залишається складним – команда опустилася на дев’яте місце у Прем’єр-лізі, а керівництво BlueCo продовжує пошуки нового головного тренера після звільнення Ліама Розеньйора.




Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: