“Манчестер Сіті” став володарем Кубка Англії, мінімально обігравши “Челсі” у фіналі на “Уемблі”. Переможний м’яч у другому таймі забив Антуан Семеньйо. Reuters.
Команда Пепа Гвардіоли перемогла з рахунком 1:0 та оформила англійський кубковий дубль після перемоги у Кубку ліги у березні.
Єдиний гол у матчі було забито на 72-й хвилині. Ганець Антуан Семеньйо після передачі Ерлінга Голанда ефектно переправив м’яч у ворота Роберта Санчеса ударом п’ятою.
Після голу гра стала набагато активнішою. У «Манчестер Сіті» Райан Шеркі змусив Санчеса рятувати команду, а Матеуш Нунес влучив у штангу.
У «Челсі» також були моменти – шансами не скористалися Енцо Фернандес, Жоау Педру та Ліам Делап.
Для Сіті цей трофей став восьмим Кубком Англії в історії клубу.
Капітан команди Бернарду Сілва, який покине клуб після завершення сезону, назвав перемогу особливою.
«Дуже приємно завершувати в такий спосіб. І, можливо, ми маємо ще маленьку мрію поборотися за титул у Прем’єр-лізі», — сказав португалець після матчу.
За два тури до завершення чемпіонату “Манчестер Сіті” відстає від лідера АПЛ “Арсеналу” на два очки.
Для «Челсі» це вже сьома поразка у фіналах внутрішніх кубкових турнірів Англії.
Сезон для лондонського клубу залишається складним – команда опустилася на дев’яте місце у Прем’єр-лізі, а керівництво BlueCo продовжує пошуки нового головного тренера після звільнення Ліама Розеньйора.
