Український стрибок посеред Олег Дорочук пробився до фіналу сезону Діамантової ліги. Це стало можливим завдяки перемозі на сцені Брюсселя, де він вперше завоював золото, показавши результат 2,25 м, пише, пише, пише Громадський спортПоле
Успіх у Бельгійській столиці приніс спортсмену вісім очок у загальному заліку і дозволив йому піднятися на четверту позицію. Фінал у Цюріху пройшов шість найкращих стрибків. Рейтинг паризького олімпійського чемпіона Хеміша Керри з Нової Зеландії, який має 34 очки.
Топ -6 стрибків посеред сезону Діамантової ліги:
- Хеміш Керр (Нова Зеландія) – 34
- Ромейн Бекфорд (Ямайка) – 28
- Ювон Гаррісон (США) – 23
- Олег Дорошчук (Україна) – 21
- Шелбі Макуен (США) – 18
- Сан (Республіка Корея) – 16
Для Дорошчука це другий фінал Діамантової ліги. Минулого року він став пороком турніру з результатом 2,31 м.
Загалом, у вирішальних змаганнях сезону Україна представлятиме трьох спортсменів – за винятком Дорочука, стрибаючи посеред Ярослава Магучіха та Юлії Левченка.
Фінал у чоловічих стрибках відбудеться в Цюріху 28 серпня.
