Українська тенісистка Олександра Олійникова вийшла у третє коло Відкритого чемпіонату Франції Roland Garros у 2026 році, здолавши австралійку Кімберлі Біррелл у трьох сетах. Долю напруженого матчу вирішив тайбрейк у фінальній партії.
Про це пише Громадське Спорт.
У другому колі турніру Олійникова перемогла Біррелл із рахунком 2:1 (6:3, 0:6, 7:6(5)).
Перший сет українська тенісистка виграла з рахунком 6:3, зробивши два брейки. У другій партії Біррелл не залишила суперниці шансів – 6:0.
У вирішальному сеті австралійка першою зробила брейк, проте Олійникова змогла зрівняти рахунок. Переможницю матчу визначив тайбрейк, у якому сильнішою виявилася українка – 10:5.
Для Олександри Олійникової це друга перемога в основній сітці турніру Grand Slam та перший вихід у третє коло Ролана Гарроса.
У наступному раунді українка зіграє з переможницею матчу між Діаною Шнайдер та Маккартні Кесслер.
