Рейтинг схвалення президента США Дональда Трампа в останні дні зменшився. Причина полягає в тому, що все більше американців стурбовані розвитком американської економіки, оскільки новий лідер загрожує низці країн у введенні тарифів.
Агентство пише про це Рейтерс З посиланням на соціалізацію.
Шестиденне дослідження Reuters/IPSOS показало, що 44% респондентів схвалюють роботу Трампа на посаді президента, порівняно з 45% у опитуванні Reuters/IPSOS, проведеному 24-26 січня.
Трамп використовує відносно високий рівень затвердження своєї імміграційної політики: 47% респондентів підтримують його підхід, що включає обіцянки зміцнити депортацію мігрантів, які нелегально перебувають у країні. Ця частка майже не змінилася порівняно з січня.
Але частка американців, які вважають, що економіка йде не так, зросла до 53% в останньому опитуванні з 43% в опитуванні 24-26 січня. Публічне схвалення Трампа в попередньому опитуванні знизилося до 39% із 43%.
Політична влада Трампа була вірою в той факт, що його політика буде корисною для економіки, і його економічний рейтинг залишається набагато вищим, ніж остаточні показники його попередника на своєму становищі, демократ Джо Байден, який завершив рейтинг економіки в 34%, але, але Економічний рейтинг Трампа значно нижчий, ніж 53%, що це відбулося в результаті опитування Reuters/IPSOS, проведеного в лютому 2017 рік, у перший повний місяць свого першого терміну на посаді президента США.
В останньому опитуванні лише 32% респондентів затвердили роботу Трампа в галузі інфляції, що є потенційним раннім ознакою розчарування в республіканській мові за ключову економічну проблему після кількох років ціни, збільшуючи вибори напередодні минулого року президента. Трамп переміг віце -президента Бавена Камала Харріса в коледжі виборців і виграв національний голос з невеликою перевагою.
Як зросли ціни Трампа
Нещодавній звіт Міністерства праці США показав, що в січні споживчі ціни найбільше зросли за останні півтора років, а американці стикалися з цінами на ряд товарів та послуг. Інші економічні дані показують, що американські домогосподарства очікують інфляції після оголошення Трампа 1 лютого, введення високих тарифів на імпорт з Китаю, Мексики та Канади.
Незважаючи на те, що обов’язки в Мексиці та Канаді були перенесені до березня, Трамп був призначений 12 березня, початок інших тарифів на імпортну сталь та алюміній доручив своїм працівникам розробити глобальні відповідні тарифи.
54% респондентів в останньому опитуванні Reuters/IPSOS заявили, що вони виступають проти нових тарифів для імпортних товарів з інших країн, тоді як 41% говорили за них. Збільшення тарифів на китайські товари отримали більш високий рівень підтримки: 49% на 47% проти.