Reuters: Угорщина підписала рекордну угоду на купівлю газу у Франції замість Росії

Reuters: Угорщина підписала рекордну угоду на купівлю газу у Франції замість Росії


2 жовтня Угорщина підписала найбільший контракт на придбання зрідженого природного газу з французькою компанією Engie (Engie.pa), яка стала другою угодою протягом останніх двох місяців щодо диверсифікації поставок на тлі основного постачальника енергетики – Росії.

Про це повідомляється РейтерсПоле

Президент США Дональд Трамп заявив минулого місяця, що він буде робити вигляд Угорщини, щоб припинити купувати російську нафту в рамках союзників НАТО, щоб зменшити енергетичні відносини з Москвою внаслідок його війни проти України. Прем’єр -міністр Віктора Орбана Віктор Орбан відповів, що відмова від російських енергетичних ресурсів буде катастрофою для економіки країни.

Реклама
Реклама

У четвер, угорський газ оптова MVM Ceenergy погодилася купувати 400 мільйонів кубічних метрів газу щороку в Engie в період з 2028 по 2038 рік. Зважаючи на те, що Угорщина споживає близько 8 мільярдів кубічних метрів газу на рік, ця угода покриє 5% її потреб.

Міністр закордонних справ Пітер Сіярто, підписавшись з Енкою, заявив, що це найдовше в історії Угорщини для постачання СПГ, і він стане “опором енергетичної безпеки країни”.

У той же час Енге не вказував на походження газу для Угорщини. Європейські покупці та торговці СПГ зазвичай утворюють портфель з декількох джерел – США, Близького Сходу, Африки, Австралії, а іноді і Росії.

Нагадаємо, що на Генеральній Асамблеї ООН президент США Дональд Трамп попередив Росію про його готовність представити “дуже сильні обов’язки”, якщо це не вжило заходів, щоб припинити війну проти України.






Джерело

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: