“Селтік” став чемпіоном Шотландії, драматично обігравши “Гартс” у вирішальному матчі останнього туру. Поразка позбавила команду Дерека Макіннеса історичного титулу та шансу перервати 41-річне домінування Old Firm (Селтік та Глазго Рейнджерс).
Перед матчем “Гартс” було достатньо не програти на “Селтік Парк”, щоб уперше за десятиліття виграти чемпіонат Шотландії.
Однак “Селтік” переміг з рахунком 3:1 і оформив п’ятий поспіль титул чемпіона країни.
Кінцева зустріч пройшла в хаотичній атмосфері – матч супроводжувався епізодами з VAR, а після фінального свистка на поле вибігли вболівальники.
Через вторгнення футболістів «Гартс», які важко переживали поразку фанатів, довелося супроводжувати в підтрибунне приміщення охорони.
Завдяки перемозі “Селтік” також гарантував собі місце у плейоф Ліги чемпіонів.
Крім того, команда зіграє у фіналі Кубка Шотландії проти “Данфермліна” наступного тижня.
Капітан “Селтіка” Каллум Макгрегор після матчу заявив Sky Sportsщо він “не знаходить слова” після такого завершення сезону.
