“Селтік” вп’яте поспіль став чемпіоном Шотландії

«Селтік» виграв п’ятий титул поспіль у Шотландії / Фото PA


“Селтік” став чемпіоном Шотландії, драматично обігравши “Гартс” у вирішальному матчі останнього туру. Поразка позбавила команду Дерека Макіннеса історичного титулу та шансу перервати 41-річне домінування Old Firm (Селтік та Глазго Рейнджерс).

Перед матчем “Гартс” було достатньо не програти на “Селтік Парк”, щоб уперше за десятиліття виграти чемпіонат Шотландії.

Однак “Селтік” переміг з рахунком 3:1 і оформив п’ятий поспіль титул чемпіона країни.

Реклама
Реклама

Кінцева зустріч пройшла в хаотичній атмосфері – матч супроводжувався епізодами з VAR, а після фінального свистка на поле вибігли вболівальники.

Через вторгнення футболістів «Гартс», які важко переживали поразку фанатів, довелося супроводжувати в підтрибунне приміщення охорони.

Завдяки перемозі “Селтік” також гарантував собі місце у плейоф Ліги чемпіонів.

Крім того, команда зіграє у фіналі Кубка Шотландії проти “Данфермліна” наступного тижня.

Капітан “Селтіка” Каллум Макгрегор після матчу заявив Sky Sportsщо він “не знаходить слова” після такого завершення сезону.




Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: