Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до півфіналу турніру WTA 1000 у Римі, подолавши другу ракетку світу Олена Рибакіна у трьох сетах.
Чвертьфінальний матч тривав три сети і завершився перемогою українки з рахунком 2:1 (2:6, 6:4, 6:4). Громадське Спорт.
У першій партії Світоліна програла три гейми поспіль і не змогла скоротити відставання. Рибакіна виграла сет з рахунком 6:2, реалізувавши брейк у восьмому геймі.
У другому сеті тенісистки тривалий час грали на рівних, проте за рахунку 2:2 Світоліна перехопила ініціативу. Вирішальним став п’ятий гейм на подачі суперниці, після якого українка втримала перевагу та виграла партію – 6:4.
У вирішальному третьому сеті Світоліна відразу повела, вигравши три гейми поспіль, два з яких на подачі Рибакіної. Казахстанська тенісистка зуміла зробити брейк, після чого суперниці знову обмінялися брейками. Втім, українка довела матч до перемоги – 6:4.
PURE JOY 🤩
Elina Svitolina battled back against Рибакина і захищені її spot v semis, winning 2-6, 6-4, 6-4.#IBI26 pic.twitter.com/mlHzDwligj– wta (@WTA) May 13, 2026
У півфіналі турніру у Римі Світоліна зустрінеться з польською тенісисткою Ігою Швентек, яка у чвертьфіналі перемогла Наомі Осака.
