Британський боксер Тайсон Ф’юрі заявив, що хоче провести третю битву проти Олександра Усика. Український чемпіон відповів, що готовий вийти на ринг “де завгодно, ніколи”.
Про це пише Ring Magazine.
У своєму відеозверненні Ф’юрі заявив, що спочатку планує перемогти Ентоні Джошуа, а потім хоче нового бою з українцем.
“Після перемоги над Джошуа я хочу битися з його сенсеєм. Я хочу рематч із “кроликом” у Лондоні, Лас-Вегасі чи Нью-Йорку”, – сказав британець.
Як пише BoxingNews24Олександр Усик відповів, що готовий до нового поєдинку
“Я готовий, готовий ніколи. Лас-Вегас, Нью-Йорк, Саудівська Аравія – що завгодно. Давай, жадібне пузо”, – заявив українець.
Нагадаємо, у грудні 2024 року Усік і Ф’юрі провели бій у Саудівській Аравії, який завершився перемогою українця одностайним рішенням суддів – 116:112. Вусік зберіг чемпіонські пояси WBC, WBA та WBO.
“I want some rabbit pie!” 🐰
Tyson Fury and Oleksandr Usyk go back and forth o потенційний trilogy fight pic.twitter.com/4MXR0b452q– Ring Magazine (@ringmagazine) May 10, 2026
