Жіноча тенісна команда Україна вийшла на фінал Кубка Біллі Кінга і присвятила перемогу українським солдатам

Україна вперше вийшла у фінальний етап Кубка Біллі Джин Кінг / Фото Elina Monfils @ElinaSvitolina


Жіноча тенісна команда Україна виграла кваліфікаційну групу EK і дійшла до фінального етапу чемпіонату команди Кубка 2025 Біллі Жана Кінга. Синій та жовтий впевнено переміг опонентів: 11 квітня Польща з результатом 3: 0, а наступного дня вони виграли команду Швейцарії.

Українські тенісисти присвятили цей успіх українським солдатам. У зверненні, опублікованому після матчу, національна команда підкреслила, що саме завдяки захисникам України вони мають можливість виступити на міжнародній арені, виграти та підняти державний прапор.

“Ви – наша рушійна сила і невичерпне натхнення. Ми вдячні українським людям та всім шанувальникам за вашу віру та неймовірну підтримку! Особлива подяка польським людям за теплий прийом – ви створили справжнє почуття для нас вдома”, – сказали спортсмени.

Національна команда також привернула увагу світової спільноти до тривалої трагедії: тисячі українських дітей залишаються незаконно експортованими до Росії та відокремлені від своїх родичів. “Повернення всіх українських дітей, викрадених Росією, має бути абсолютною та невід’ємною частиною будь-якого мирного процесу”, —– Це в заявіОпубліковано у X капітана Еліни Світоліна.


Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: