Бій Усик – Верхувен завершився драматичним нокдауном у 11 раунді

Олександр Усик у бою проти Ріко Верховена / Фото: Reuters


Український чемпіон світу з надважкої ваги Олександр Усик переміг нідерландського бійця Ріко Верхувена у поєдинку за титул WBC. Бій у Єгипті завершився технічним нокаутом за секунду до кінця 11 раунду.

Як повідомляє Reutersпоєдинок «Glory in Giza» у пірамід в Єгипті вважався прохідним для Усіка, проте Ріко Верхувен несподівано нав’язав чемпіону важку битву з перших секунд. Для нідерландця, який раніше був чемпіоном світу з кікбоксингу, це був лише другий професійний боксерський поєдинок у кар’єрі.

Усик зміг із впевненістю забрати лише четвертий раунд, але не зумів одразу розвинути перевагу. Верхувен постійно чинив тиск на українця та створював проблеми своїми силовими атаками.

Реклама
Реклама

Після 10 раундів двоє суддів зафіксували нічию — 95:95, ще один віддавав перевагу Верхувену з рахунком 96:94. Перед заключними раундами Усік ризикував сенсаційно втратити чемпіонські пояси.

Вирішальний момент настав за секунду до завершення 11 раунду. Вусік відправив суперника в нокдаун правим апеперкотом. Верхувен піднявся до завершення відліку, проте рефері вирішив зупинити бій на позначці 2 хвилини 59 секунд.

Після бою Верхувен заявив, що вважає зупинку передчасною, але подякував за шанс провести такий поєдинок та висловив бажання здобути реванш.

Для Усіка ця перемога стала 25 поспіль у професійному боксі. Українець зберіг титули WBC, WBA та IBF.

Після бою Усик згадав ситуацію в Україні.

«Зараз в Україні бомбардування. Мої люди сидять у бомбосховищах. Моя родина. Моя дочка написала мені: “Тату, я люблю тебе, ти переможеш. Мені страшно”, – сказав боксер.




Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: