Жонглювання цифрами, або Чи справді 7 тисяч батьків херсонських учнів висловилися за побудову «підземної школи»?

Чи справді 7 тисяч батьків херсонських учнів висловилися за побудову «підземної школи»?


Херсон MBA голова Роман Мрочко Заявлений 16 жовтня 2024 р. X.on радіопередача, що 7000 херсон із 10 000 респондентів підтримали будівництво підпільних шкіл міста.

«Ми виділили гроші з Державного бюджету на будівництво притулків для антигамування. Сьогодні існують усі необхідні дозволи, всі документи для побудови таких трьох антигранних притулків у різних частинах нашого міста. Було проведено експертизу батьків, було опитано 10 тис. Людей, з яких 7 тис. Згодилися з необхідністю, де наші діти будуть в майбутньому. ” – Це цитата з Mrochka з повітря.

На тлі протестів проти будівництва та інформації в Херсоні 5000 дітей (та 10 000 батьків були опитані), ці дані викликали сумніви щодо редакційної комісії, тому ми надіслали запит на низку питань щодо опитування до КМВА. Отримавши відповідь, ми ретельно вивчали її, ввімкнувши аналіз соціолога Мікола Гоманак. Вони також запитали батьків дітей, які навчаються в школах та вчителях Херсона. І вони виявили, що їх озвучував голова міста “7 тис.” … вони не відповідають дійсності.

Результати анкети

З відповіді на запит, підписаний заступником глави військової адміністрації Херсон -Цита Антоном Ефанов, ми дізналися, що опитування проводилось Міністерством освіти Ради Херсона у формі анкети. Батьків дітей, які навчаються в школах Херсона чи обличчі, які їх замінюють, запросили взяти участь у анкети. Вчителі шкіл Херсона та батьки учнів підтвердили факт цього опитування, заповнивши форму Google.

Опитування проводилось з 23 по 28 квітня 2024 року, і на прохання лідерів класів, пов’язаних з батьками, було продовжено до 3 травня 2024 року. Причиною продовження анкети є “технічні можливості окремих сімей та особливі умови, спричинені бойовим законодавством у державі”. Результати анкети були розроблені фахівцями Департаменту освіти Ради міського міста.

Анкета включала 20 питань, спрямованих на вивчення думки батьківської спільноти щодо стану організації навчального процесу в громаді у стані воєнного стану ». Питання були розглянуті різними робочими аспектами щодо навчання, як ніби дитина отримала гаджет для онлайн -навчання, про психологічну допомогу від шкільного психолога, кругової роботи в позакласних установах, необхідність евакуації та намірів повернутися до Херсона. Питання № 15 було сформульовано таким чином:

Чи погоджуєтесь ви навчатися у змішаному форматі (око – віддалений) у випадку зберігання будівлі відповідно до вимог СЕС?

Скріншоти профілів анкети, які проходили Департаментом освіти міської ради Херсона у квітні 2024 року, надані батьками студентів Херсона

Скріншоти профілів анкети, наданої батьками учнів Херсона

Відповідно до відповіді на запит, “підтримка будівництва притулків” 62% респондентів не підтримували – 38%.

Як матеріал? З’єднувати Спільнота Але допоможіть нам розповісти нам більш важливі історії про Херсона та Херсона.

Це не опитування

“Не було сумнівів у будівництві – виникло питання щодо змішаної форми досліджень”.

Це була перша реакція Мікола Гоманака, коли ми попросили його проаналізувати відповідь з точки зору соціолога. Він каже, що, як соціолог, він не може критикувати виконавців цього анкети, оскільки його не називали соціологічним: як соціологічним:

«Це опитування відображає думку лише батьків школярів. Однак проблема побудови цього масштабу стосується всіх Херсона. Тому, якби я провів дослідження та таку тему, я б не обмежував кількість респондентів лише своїми батьками. Крім того, проблема притулку в анкеті цього опитування чітко не сформульована. Це, перш за все, вони не розуміють, що все, що, на думку, не розуміє всього, що було відповідно до того, що все, що було в тому, що все, що було відповідно до себе. Шлях у таких випадках важко дати однозначну інтерпретацію відповідей.

До речі, розмови з батьками та вчителями підтвердили, що питання про змішану форму навчання дійсно трактується в інший спосіб, тобто всі в цьому побачили. Хтось сприйняв цей момент як питання про найближче майбутнє (адже яке будівництво, коли місто звільняється?), Хтось -як можливість звернути увагу на відсутність безпечних приміщень у школах, хтось погоджується зі змішаною формою навчання дітей за певних умов безпеки. І хтось поділився його багатогранним ставленням до проблеми. З одного боку, «підпільні школи» та притулки справді необхідні. По -друге, поки не з’явиться нормальна ситуація з безпекою, ніхто з батьків не дасть дітям такій школі. З третього, “підпільні школи”, які вони планують побудувати, не містять усіх учнів Херсона. І найголовніше, що будівництво під пожежею сприймається як Франк -крадіжка з бюджету.

І ще один нюанс: опитування проводилось у квітні-травні, з тих пір ситуація з безпекою в місті погіршилася, а будівельне майданчик “підпільної школи” / притулку. став метою Для російських військ.

Цифри не брешуть

Тепер візьмемо калькулятор у свої руки. Тому що у відповідь на запит є одна невелика, але дуже важлива пропозиція:

“Тільки думка батьків, які були в громаді, була врахована під час будівництва притулків для аналізу”.

У запиті зазначено, що було опитано лише 9153 осіб. З них 29,1% респондентів перебувають у Херсоні.

Від відповіді на запит

Тобто лише 29,1% батьків або людей, які їх замінюють, були враховані у питаннях змішаної форми навчання та притулку, що становить 2663 або 2664 осіб, а не 10 тис.

Ми вважаємо: «Підтримує будівництво притулків» 62% респондентів. З 2664 батьків, які живуть у Херсоні (візьмемо велику фігуру), це буде 1652 людини. Тобто, насправді ті, хто зараз живе в Херсоні, «для« 1652 батьків. Не 7 тисяч.

До речі, 7 тис. Не працюють, якщо ви берете всіх респондентів: 62% з 9153 – 5675 людей, а не 7 тис. Знову.

Таким чином, аналіз наданих даних спростовує заяви міської влади на підтримку будівництва “підземних шкіл” з 7 тис. Херсоном, демонструючи суттєву різницю з реальною кількістю. Крім того, батьки трактуються по -іншому, і вони сумніваються, що їхні позитивні відповіді дійсно підтримують побудову.

  • Той факт, що вони планують побудувати підземний навчальний заклад у Херсоні, 8 квітня повідомлений Хергер MBA, керівник Роман Мрочко, що бере участь у відрядженні до Харківи.
  • На початку липня проект був представлений Це як “підпільна школа” для міністра освіти та науки України Оксен Лізова під час візиту до регіону Херсон.
  • Будівельні роботи повинен бути завершений 1 червня 2025 року.
  • 7 жовтня окупаційні сили скинутий На контрольованих літаках Kherson (CA). Через один із повітряних ударів Пошкоджений Освіта та будинки поблизу будівництва підпільної школи.
  • 8 жовтня це було відомий Близько 22 були поранені в повітряних силах у школі, у тому числі двох дітей.
  • Місцеві жителі зв’язувати Удар кабінету з будівництвом “підземної школи”, оскільки він привертає увагу сил окупації. Незважаючи на обурення людей, будівельні роботи тривають.
  • Місцеве самоврядування в Херсоні Не планувати Зупиніть будівництво, Підтверджуючи, що це “приходить” скрізь.
  • Зараз представники влади названий Будівельний об’єкт -антирадіофія Громадянські притулки, де в майбутньому діти входитимуть у автономний режим.
  • Після контролю над контрольованими авіакомпаніями в навчальному закладі Херсон, який був побудований підземною школою, Редакційна комісія УП застосувала Міністерство освіти та науки України для коментарів. У відповідь зазначається, що міністерство “не коментує процес будівництва та зміни в безпеці, що Вони знайдені під час цих творів. “Він також зазначив, що відповідає «Підрядник – це той, хто будує та клієнт “Що таке місцеве самоврядування”.
  • 10 жовтня Херсон Я вийшов На мітингу проти будівництва притулку протипрадіації.
  • 16 жовтня Роман Мрочко, керівник MBA KHERSON на радіо X.on, ЗаявленийЦей Херсон підтримує будівництво підземних шкіл.
  • 30 жовтня, Kherson ova ova Олександр Горд ЗаявленийЩо в Херсоні не зупинить будівництво подвійних підземних шкіл, що спричинило обурення місцевими жителями.

Today in Ukraine
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: