Україна 1 червня 2025 року Вона витратила Велика велика робота в Інтернеті, нападна п’ять російських авіабази до 4300 км від передньої лінії. Знищений або Пошкоджений 41 літак, включаючи стратегічні літаки TU-95, TU-22M3, TU-160 та A-50 – Ключові елементи російської мови Ядерна тріадаСтратегічні наступальні збройні сили, включаючи три компоненти: стратегічні літаки, міжконтинентальні балістичні ракети та ядерні підводні човни. Використовується для ракетних страйків у українських містах.
Наступного дня в Стамбулі Це сталося Другий раунд переговорів між Україною та Росією. Зустріч тривала менше години і закінчилася без прориву: російська сторона, яку очолює Володимир Медінський, висуває остаточні вимоги до територій та зменшення збройних сил.
Перший капітан звання, керівник програм безпеки аналітичної організації “Центр глобалізму” XXI “Павло Лакічук Коментарі Для “вгору”, як підключені повітряні удари, дипломатичний тиск та плани Кремля на передній частині.
Павло Лакічук. Фото: Публічна ліга НАТО НАТО
Чого хоче досягти Путін у 2025 році?
За словами аналітика, справжня мета Володимира Путіна все ще є здачею України за будь -яку ціну. Саме з цим завданням Володимир Медінський був відправлений до Стамбула. Його роль проста: підписати будь -який документ, який можна трактувати як українську поразку. Він не уповноважений на інший.
Інтенсивність обстрілів українських міст, незважаючи на жорстокість, не має прямого зв’язку з ситуацією на полі бою. Це не спроба отримати тактичну перевагу, а тиск, терор, який супроводжує дипломатичний шантаж. Це логіка російських дій.
У той же час він застосовується до російських стратегічних літаків TU-95, TU-160 та TU-22, не змінюють ситуацію на фронті в класичному розумінні, каже Павло Лакічук. У боях використовується ще одна авіація: SU-34 для бомбардувань, SU-25 для штормів, Су-30 як бійців, а також шокових та транспортних вертольотів.
Та стратегічна авіація запускає ракети в українських містах. Експерт каже, що удар по таких “птахів смерті” – це військова людина. Зрештою, стратегічні бомбардувальники є частиною російської ядерної тріади. Саме цей компонент викликає занепокоєння в США, європейських країнах та інших партнерах.
Риторика також змінилася. Якщо ви говорили про перемогу півроку тому, тепер про завершення мирних угод. Ось чому знищення елементів російської ядерної інфраструктури важливе не тільки для фронту, але і для переговорів.
Тепер все зосереджено навколо протистояння на полі бою, на передовій. У той же час паралельно розвивається окремий дипломатичний маршрут, пояснює Павель Лакічук.
На його думку, для Росії в 2025 році завдання номер один залишається продовженням стратегічної наступальної операції в Донецьку. Росіяни прагнуть захопити агломерацію Константіновки – Друхківка – Краматор. Якщо вони досягнуть успіху з півночі, вони спробують знизити ефективність роботи Сіверського і, таким чином, завершить захоплення регіону донорії.
Чи здійсниться їхній план, є великі сумніви, в тому числі від відсутності резервів. Навіть незважаючи на прорив у розділі Костантіновка -rosovsk. Вони пробилися через захист, але не могли досягти успіху.
“Де їхні сили? Ті, хто був на Півдні, були чітко підготовлені до оперативного наступу в напрямку Запоророзгі. Але більшість резервів та інших поїздів вже кинуті на схід. Є лише ті групи, які бояться півночі. У регіоні Сумі вони фактично продовжують замінювати наші сили.
Що стосується контратак на лівому березі, то в цьому контексті Павло Лакічук згадує плацдарм у Крині. Ця операція не вдалося в Україні, оскільки для повної експлуатації річки Сила річки необхідна достатня кількість вбиралень, щоб відмовитися від важкої техніки, керівник програми безпеки пояснює:
«Ідея була дуже амбітною. Якби нам вдалося перенести силу до лівого берега, щоб прорватися в Чонгар, це було б не так складно.
Що буде в майбутньому західної військової допомоги Україні?
За словами Павла Лакчука, він продаватиме американську зброю в Україні через посередництво в Європі. Ще більше ймовірність, що Європа та Америка погодиться придбати американську зброю для європейських фондів, а частина грошей буде передана в Україну – у виробництві певних видів зброї в українських підприємствах. Існує список компонентів, які європейці критично набувають у США. Тому є велика надія, що такий процес в кінцевому рахунку зміниться, говорить аналітик.
Він пояснює, що найвпливовіші європейські країни з сильною економікою надають найбільшу допомогу: Німеччину, Францію та Великобританія. Але в своєму ВВП вони насправді виділяють досить невеликий відсоток України.
У той же час є набагато менші умови, з обмеженими можливостями та скромними бюджетами, які всі дають. Наприклад, країни Балтії були перенесені в Україну майже до всієї важкої артилерії, хоча вони можуть бути першим ціллю у випадку нового російського наступу.
Словаччина, хоча займає менш доброзичливе становище в Україні, передала всю свою авіацію до урядової зміни. Але для військового компонента в майбутньому важко створити прогнози, каже фахівець.
На його думку, військові технології дуже швидко змінюються. За ці три роки пройшло щонайменше чотири етапи, і кожен раз, коли потрібна зовсім інша форма:
“Те, що було актуальним вчора, є менш ефективним сьогодні. Президент України та військово-політичне керівництво схильне інвестувати в наш захисний промисловий комплекс, що набагато дешевше. Але що буде структурою допомоги навіть за шість місяців, важко передбачити. Логіка руху цієї підтримки, але завдання надзвичайно ускладнено”.
https://www.youtube.com/watch?v=-__mhkrnhfo
Оксана Сідорович, Надія Мішіна, також працювала над матеріалом.